Пятница, 26.04.2024, 11:05

з 15 по 19 квітня 2019 року

Понеділок 15.04

День Хорошого настрою.

Девіз дня:«Хорошій настрій починається з душі, а не з ноги, з якої зранку встали»

1.       Інформаційна хвилинка «Цікаві факти про психологію»

Психологія має багатогранні зв’язки із природничими і соціальними науками.

Світ психології надзвичайно цікавий. Тому заглянути в нього глибше було запропоновано учням нашої школи.

Учням 5-11 класів була запропонована цікава інформація.

Тиждень психології у школі був запланований на середину квітня, оскільки Всеукраїнський день психолога святкують 23 квітня.

2.       Запуск проекту «Ви запитуєте - ми відповідаємо!»

Була розміщена скриньку довіри. Всі учасники навчально - виховного процесу мали  змогу, у письмовій формі, звернутися до психологічної служби з питаннями, які їх хвилюють. В кінці тижня ми  давали відповіді на запитання у письмовій формі.

3.       Акція «Думки мудрих»

В рамках цього заходу вислови відомих філософів, митців та науковців були розміщені на дверях  навчальних кабінетах, учні та педагоги мали змогу ознайомитися із думками відомих людей про життя та його сенс, кохання, дружбу, про людину і т.п.

Вівторок 16.04

День Здорових емоцій

Девіз дня:«Якщо ви хочете, щоб життя вам посміхалося, подаруйте йому спочатку гарний настрій»

«Моя майбутня професія і Я»

1.       «Веселка професій» профорієнтаційний захід для учнів 8,9,10,11 класів.

Співпрацюючи з місцевим Центром зайнятості ми разом організували для учнів школи профорієнтаційний захід. На який запросили представників ВНЗ з метою розширити уявлення учнів про світ професій та про власні можливості та вподобання.

2.       Паркан відвертості «#V school»

Паркан відвертості, побажань та пропозицій проводився  серед учнів середніх та старших класів, адже нікому не байдуже шкільне життя. Учні на імпровізованому паркані відверто висловлювали свої побажання та пропозиції для покращення навчання в школі, побажання один одному та вчителям.

Середа 17.04

День Радості

Девіз дня: «Подаруй світу посмішку!»

1.       «Афоризми мого життя»( для вчителів )

В учительській  був розміщений ватман «Афоризми мого життя», де вчителі ділилися крилатими фразами, які їм подобаються.

2.       «Завжди в перед!» танцювальний флешмоб ( для учнів 1-11 класів)

На великих перервах помічники психологічної служби  проводитимуть флеш моби для учнів початкових, середніх та старших класів. Адже учнів дуже полюбляють танцювати, і це підіймає їм настрій. Саме тому і в тиждень було заплановано танцювальні марафони, адже робота з емоціями учнів - це і є один з напрямків роботи служби НВК №1.

Четвер 18.04

День щастя

Девіз дня: «Твори та дій, навіть якщо боїшся програти!»

1.       «Дерево бажань» (учні 1-4 класи)

Дитинство… Найбільше воно запам’ятовується нам нашими мріями, бажаннями. У одних їх багато, у інших – одна, дві, але найзаповітніші. Проходить рік, два, десяток, і приємно мати те, про що мріяв. Випала нагода помріяти і учням початкових класів.

Хлопчики і дівчатка на листочках писали свої мрії та прикріплювали їх до дерева.

Бразильський поет і письменник Пауло Коельйо закликає людство: "Коли чогось сильно захочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося".

2.  Гра «Слідопити» (3-4, 5-6 класи)

Учням роздавалися завдання гри «Слідопит». Умовою виграшу в грі є правильність виконання завдань та швидкість. Завдання для кожного класу відрізняються кількістю запитань(для учнів 5 класу -15 запитань, а для учнів 11 – вже 20 і т. п.). Переможці отримують грамоту та багато цікавої інформації про школу, вчителів та учнів.

3.       «Цікавий тест»

На перервах (2-й поверх)  проводилися цікаві тестування для всіх бажаючих учнів та надавалися їм відразу ж результат.

4. Відеоперегляд «Оптимізм» (педагоги)

Педагоги на великій перерві переглядали оптимізуючі відеоролики.

П’ятниця 24.04

День Пізнання

Девіз дня: «Ми – різні, ми – рівні».

1.       Майстер-клас з нетрадиційної техніки малювання «Кляксографія»

Даний майстер - клас розрахований на роботу  з учнями, для педагогів,  батьків.

Розвивали увагу, мислення, творчу уяву від абстрактного до конкретного.

2.       Коло цінностей з учнями 11 класу.

Говорили про цінності життя, адже в кожного вони різні. І я маю надію, що на зустрічі випускників ви згадаєте це заняття, адже ми з вами виготовили лист вам в майбутнє, який на зустрічі ви відкриєте та згадаєте.

3.       Релаксаційні моменти для педагогів.

На великих перервах педагоги мали змогу пройти до кімнати де вони  релаксували за допомогою музики, аромату масел, відео.

4.       Закриття тижня. Нагородження.

Оголоршення результатів проведених акцій та ігор, нагородження учасників та висловлювання подяки всим.

Переглядів: 515 | Додав: dok | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2019  »