Субота, 26.09.2020, 05:17
Вітаю Вас Гость | RSS

Опорний заклад "Кобеляцький ліцей №1"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Розклад дзвінків:
1.8.30-9.15
2.9.25-10.10
3.10.30-11.15
4.11.35-12.20
5.12.30-13.15
6.13.25-14.10
7.14.20-15.05

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2012\2013 н.р.

ІІ   ЕТАП   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ  ПРЕДМЕТНИХ  ОЛІМПІАД

2012\2013 н.р.

Математика     1-0-1

8 клас – ІІІ м. Соловей С. (Гриценко Т.М.)

9 клас – І м. – Денисенко С.     (Пекут Т.П.)

10 клас –

11 клас –                                                                                                                

Трудове навчання        4-2-1

8 клас –

8 клас – I м. – Кобелецький А.. (Гамаль С.М.)

9 клас – ІІI м. – Сидоренко  А.  ( Омельченко Т.М.)

9 клас –  ІI м. – Наріжний В.      ( Гамаль С.М.)

10 клас – I м. – Різун Р. ( Різун Ю.С.)

10 клас – І м. – Гончар  Д (Гамаль С.М.)

11 клас – ІІІ м. – Білаш  О.       (Різун Ю.С.)

11 клас – І м. – Середа Д. (Гамаль С.М.)                                                          

Біологія  0-1-1

8 клас –  

9 клас –   ІІ м.Бутко К. (Постольник Я.Г.)

10 клас -

11 клас – IІІ м. – Руденко О.   (Постольник Я.Г.)                                         

Українська мова  0-0-2

7 клас –

8 клас –

9 клас –

10 клас – ІІІ  м. – Різун Р.     (Шапка  Т.М.)

11 клас – ІІІ м. – Шмалюх К. (Шапка  Т.М.)

Астрономія   0-0-0

Фізика  0-0-0

Географія 2-0-0

8 клас –

9 клас - I м. – Денисенко  С.    (Дмитренко Ю.А.)

10 клас – І м. – Зерницький Р. (Дмитренко Ю.А.)

11 клас –

Фізкультура 2-0-0

11 клас – І м. Чернявська К. ( Андронов Б.М.)

11 клас – І м. Шейко О. ( Андронов Б.М.)

Хімія 0-2-0

8 клас –

9 клас – ІІ м. Бутко К. ( Ярошенко О.І.)

10 клас –

11 клас – ІІ м. Ярошенко В. (Ярошенко О.І.)

Педагогіка та психологія 0-1-0

10 кл. – II м. - Дадюра К. (Ярмоленко О.О.)

 

Економіка 1-0-0

9 клас – І м. Лугай В. ( Гребенюк Л.М.)

10 клас –

11 клас 

Інформатика 0-0-0

Правознавство 0-1-0

9 кл. – ІІ м. - Лугай В  ( Мокра Л.В.)

10 кл – 

11 клас –   

Англійська мова 0-2-0

8 клас –

9 клас –  ІІ м. - Бутко К. (Дрозд Н.Л)

10 клас – ІІ м. Зерницький Р. (Концаренко О.Г.)

11 клас –

Інформаційні технології  1-1-0

8 клас – І м. – Маньківський Р. (Песиголовець Л.В.)

9 клас –

10 клас –

11 клас – ІІ м. Ярошенко В. (Песиголовець Л.В.)

Екологія

Російська мова0-1-0

11 клас – ІІ м. – Шмалюх К. (Бровко О.І.)

Історія 1-1-1

8 клас – І м. Соловей С. (Шведай Н.Г.)

9 клас – ІІ м. Бутко К . (Шведай Н.Г.)

10 клас – ІІІ м. Таранущенко Я. (Жорняк Н.Г.)

11 клас–

 

I м. - 13

II м. - 12

III м. – 5

Всього - 30

 

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Оцінка сайту
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 249

Контактні дані

м.Кобеляки, вул. Шкільна, 1\28,тел.(05343)3-22-69, E-mail:nvk1@meta.ua

Школа на карті Google