Четверг, 28.03.2024, 22:43

Головна » 2017 » Март » 14 » Міс НВК 2017
Міс НВК 2017

А в природі вже пахне весною

Вже другій рік поспіль в Кобеляцькому навчально-виховному комплексі №1 був проведений конкурс краси та грації «Міс НВК - 2017». Завдання конкурсу-розвивати в учнівської молоді творі здібності, вміння проводити змістовно дозвілля, пропагувати серед молоді здоровий спосіб життя. В конкурсі бали участь дівчата 8-11 класів.

А в природі вже пахне весною, аромат той приємний для всіх. Білий сніг не лежить вже горою, а джерельцем співочим побіг. Щоб очистити землю,  омити, та прокласти шляхи для весни. Хоч зима й завертає сердито, та весна вже приходить у сни. Йде весна-королева по світу і співає на всі голоси, та заквітчує землю прогріту, творить дивні картини краси - ось  такими словами розпочали конкурс ведучі Алєксєєнко Ольга, 10 клас, та Крупнова Тетяна, 9-Б клас.

Кожна учасниця мала пройти шість конкурсних завдань: «Вишиванка – це стильно!», «Будьмо знайомі» (Візитка), «Світ моїх талантів та захоплень», «Дизайнерське мистецтво», «Інтелектуальний», «Моделі Весни».

Члени журі - справжні експерти і цінителі дівочої краси. Головою суддівської колегії конкурс був вчитель фізики НВК №1 Носко Юрій Анатолійович. До складу журі ввійшли: методист районного методичного кабінету Городецька Валентина Володимирівна, директор районної бібліотеки Мусієнко Галина Іванівна, вчитель образотворчого мистецтва НВК №1 Рибка Любов Олексіївна.

Перший конкурс мав назву «Вишиванка – це стильно!». Головним атрибутом цього конкурсу була українська вишита сорочка. У конкурсному виході учасниці повинні були продемонструвати свою вроду та красу, гарно пройти дефіле у вишиванках. Оцінювалися граціозність, легкість і витонченість.

Під веселу пісню «Моя вишивана сорока» вийшли на шкільну сцену учасниці конкурсу: Юрко Катерина, 9-Б клас, Кривич Маргарита, 9-А клас, Таранушич Яна, 11 клас, Скляр Людмила, 10 клас, Лисак Анна, 8-А клас.

У другому конкурсі кожна з красунь представляла себе. Дівчата в оригінальній формі, з музичним оформленням розповідали про себе і при цьому використовували цікаві презентації.

Третій конкурс-«Світ моїх талантів та захоплень». В ньому всі учасниці продемонстрували свої творчі таланти. Кривич Рита розкрила свої вокальна дані, Юрко Катя, Скляр Люда та Лисак Аня - танцювальні захоплення, Таранушич Яна прочитала власні вірші.

Наступний конкурс - «Дизайнерське мистецтво». Кожна учасниця конкурсу повинна була створити власними руками із різноманітних підручних засобів сукню – модель весни, свій шедевр головного убору до неї. Оцінювався кожен елемент вбрання дівчини, його оригінальність. Сукні були виготовлені з пакетів для сміття, картону, кольорового паперу, журналів тощо.

Зовнішня краса не віддільна від внутрішньої, тому наступний конкурс називався «Інтелектуальний». Кожна учасниця повинна була відповісти на три різнопланові запитання.

Останнім конкурс «Моделі Весни». У конкурсному виході конкурсантки повинні були продемонструвати свою вроду та красу, гарно пройти дефіле у своїх весняних сукнях, демонструючи свою граціозність, легкість і витонченість.

Протягом конкурсу звучали пісні у виконанні артистів нашої школи: Дейнеки Софії, 8-Б; дует у складі Соломко Анни та Явтушенко Анни, 7-Б; дует «Елві» у складі Федоренко Вікторії та Гриценко Єлизавети, 7-Б; ансамбль «Нотки», 7-Б; Акуфенко Данило, 9-А; дует «Половинки» у складі Дейнеки Софії 8-Б та Дейнеки Таїсії 7-А; Карюк Орест, 8-Б (керівник Дейнега Людмила Іванівна), а гостем нашого конкурсу стала випускниця нашої школи Прядко Наталія, яка подарувала запальний та сучасний танець. Професійне музичне озвучення було від Олександра Алексенка.

Найбільш хвилюючою хвилиною нашого конкурсу стало підведення підсумків. На сцену запросили шановне журі, яке оголосило результати конкурсу:Юрко Катерина отримала титул «Міс Артистичність» та «Міс Фотогенічність», Кривич Маргарита – «Міс Оригінальність», Таранушич Яна «Міс Винахідливість», Скляр Людмила «Міс Грація», Лисак Анна «Міс Чарівність». І «Міс НВК - 2017» стала Скляр Людмила. Всі були нагородженні цінними подарунками.

Закінчився конкурс краси та грації «Міс НВК - 2017» словами ведучих: «Тож чарівні дівчата та жінки. Нехай щастить Вам у житті, чистих рос Вам, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща!!!»

Ярмоленко Оксана Олексіївна,

педагог-організатор