Среда, 24.04.2024, 05:42

Головна » 2016 » Апрель » 7 » Краса врятує світ
Краса врятує світ

«Краса врятує світ», - під таким девізом напередодні Міжнародного жіночого дня, а саме третього березня, у Кобеляцькому навчально-виховному комплексі №1 була проведена конкурсно-розважальна програма «Міс НВК – 2016». Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки талантів, змістовного відпочинку та дозвілля молоді, а також розвивати у молоді творчі здібності, вміння проводити змістовно дозвілля, пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя. В конкурсі брали участь дівчата 8-11 класів.

Жінка з давніх – давен вважається вінцем Божого творіння завдяки своїй незрівнянній красі, грації, гармонії душі й тіла. Бо лише жінка може кожен свій день викладати незбагненними малюнками фантастичної мозаїки, повторюючи: «Я – неповторна».

«Лише жінка на чистій палітрі небес може писати: «Я – щаслива». І лише жінці може підкоритися світ, якщо вона сама цього захоче. Краса безсмертна, слабне тільки її блиск, та найцінніший блиск її – це молодість!», - ось такими словами розпочали конкурс чарівні ведучі Марченко Олександра та Олейнік Валерія, учениці 10 класу.

Під веселу та весняну пісню вийшли на сцену учасниці конкурсу: №1 Шпаковська Катерина, 11 клас, №2 Добряк Яна, 10 клас, №3 Стокоз Юлія, 11 клас, №4 Юрко Катерина, 8-Б клас, №5 Скляр Людмила, 9-А клас, №6 Кривич Маргарита, 8-А клас, №7 Бояринова Юлія, 9-Б клас.

Конкурс залишається конкурсом, а, як відомо, головна його ознака – компетентне журі. Головою суддівської колегії конкурсу була – методист районного методичного кабінету Городецька Валентина Володимирівна. До складу журі ввійшли:  директор районної станції юних туристів Шабалтій Микола Павлович, учитель фізики нашої школи Носко Юрій Анатолійович, учитель української мови та літератури Жукова Анна Валеріївна, секретар - учитель початкових класів Волошина Олена Олександрівна.

Кожна учасниця мали пройти п’ять нелегких випробувань нашого конкурсу: «Ось така я!» (візитка), «Мій коник» (конкурс талантів та захоплень), «Шкільна форма очима конкурсанток», «Інтелектуальний», «Справжня українка».

В першому конкурсі кожна з красунь представляла себе. Дівчата в оригінальній формі розповідали  про себе і при цьому використовували цікаві презентації.

Другий конкурс – талантів та захоплень. Він був цікавий тим, що кожна з учасниць мала нагоду розкрити свої творчі здібності. Шпаковська Катя та Кривич Ріта розкрили свої вокальні дані. Добряк Яна, Стокоз Юля, Юрко Катя та Скляр Люда – танцювальні захоплення (а жанри були різними). Бояринова Юля із своїм однокласником Шевчуком Єгором представили веселу українську сценку.

В конкурсі «Шкільна форма очима конкурсанток» учасниці відішли від простого і буденного одягу, при цьому ж залишилися в рамках шкільного. Дівчата вміло продемонстрували шкільну форму та коротко розповіли про свій стиль.

Зовнішня краса не віддільна від внутрішньої, тому наступний конкурс називався «Інтелектуальний». Кожна учасниця повинна була відповісти на три різнопланові запитання.

Українська дівчина… В кожному її слові живе українська мова. В ній є щось від стрімкості й прозорості гірського потоку. Славиться наша Україна своїми мелодійними піснями, своїми запальними танцями, які нам продемонстрували  наші учасниці в наступному конкурсі «Справжня українка». У конкурсному виході учасниці демонструвати свою вроду та красу, красиво пройшли дефіле в своїх українських костюмах, демонструючи свою граціозність, легкість і витонченість.

Протягом конкурсу звучали пісні у виконанні артистів нашої школи: Дейнеки Софії, 7-Б; ансамблю «Нотки», 6-Б; Акуфенка Данила, 8-А; Коваленка В’ячеслава, 9-Б (керівник Дейнега Людмила Іванівна). Професійне музичне озвучення було від Алексенка Олександра. Весняне оформлення актової зали Федоренко Фіделії Дмитрівни.

Найбільш хвилюючою хвилиною нашого конкурсу стало підведення підсумків. На сцену запросили шановне журі, яке оголосило результати конкурсу: Шпаковська Катерина отримала титул «Міс Винахідливість», Добряк Яна – «Міс Фотогенічність» та «Міс Оригінальність», Стокоз Юлія «Міс Посмішка», Юрко Катерина «Міс Чарівність», Скляр Людмила стала «Міс Грація», Кривич Маргарита «Міс Елегантність», Бояринова Юлія «Міс Артистичність». І «Міс НВК – 2016» стала Стокоз Юлія. Всі були нагородженні невеликими цінними подарунками.

Закінчилася конкурсно-розважальна програма «Міс НВК – 2016» словами ведучих: «Тож Вам, чарівні дівчата та жінки, Вам прекрасній половині людства, ми бажаємо діамантових рос, щастя, наснаги, любові, міцного здоров’я і вічної весни».

Ярмоленко Оксана Олексіївна

Педагог-організатор