Неділя, 27.09.2020, 19:31
Вітаю Вас Гость | RSS

Опорний заклад "Кобеляцький ліцей №1"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Розклад дзвінків:
1.8.30-9.15
2.9.25-10.10
3.10.30-11.15
4.11.35-12.20
5.12.30-13.15
6.13.25-14.10
7.14.20-15.05

Переможці та призери III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

   

       переможців та призерів III  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади :

ДЕНИСЕНКА СЕРГІЯ

Учня 8-А класу 

I місце географія

 

Вчитель : Дмитренко Ю.А.

 

БУТКО КАТЕРИНУ

Ученицю 8 – А класу

III місце біологія

 

Вчитель : Постольник Я.Г.



фото Бутко                                                           фото Денисенко



02.03.2012 року в районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний  конкурс екологічних агітбригад в якому прийняло участь 10 команд:

1.екологічний театр – шоу будинку дитячої та юнацької творчості,

2.агітбригада «Джерело» (ЗОШ №3),

3.«ДМПП» (Кобеляцький НВК №1),

4.«Друзі природи» (Білицька ЗОШ №3),

5.«Еко - фактор» (Білицька ЗОШ №4),

6.«Барвінок» (Куст – Кущівська ЗОШ),

7.«Свіжий вітер» (Бутенківська ЗОШ),

8.«Сполох» (Солошинська ЗОШ),

9.«Веселка» (Озерська ЗОШ),

10.«Капітошка» (Кіровська ЗОШ).

      Перше місце отримала екологічна агітбригада Кобеляцького НВК №1 «ДМПП».

      15.03.2012 року в смт. Нові – Санжари відбулися зональні змагання. В яких взяли участь команди з Комсольська, Лелюхівки, Решетилівки, Кобеляк, Козельщини, Нових – Санжар.

      Екологічна агітбригада Кобеляцького НВК №1 «ДМПП» отримала грамоту за активну участь у зональному етапі обласного конкурсу – огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу).



ВІТАЄМО

 ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕТВ ІІ   ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ     ОЛІМПІАД   З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ  У

2011\2012 н.р.

Географія

7 клас – ІII м. – Соловей С (Дмитренко Ю.А.)

8 клас – I м. – Денисенко  С.    (Дмитренко Ю.А.)

9 клас – ІІ м. – Зерницький Р. (Дмитренко Ю.А.)

Біологія

8 клас –   I м.       Бутко К. (Постольник Я.Г.)

9 клас –   III м. – Зерницький Р.   (Казанко Н.Г.)

10 клас – IІ м. – Руденко О.        (Постольник Я.Г.)

11 клас – IІІ м. – Давиденко А.  (Корінна І.Ю.)

Екологія

11 клас  -  I м.  Казанко А. (Казанко Н.Г.

Англійська мова

8 клас – ІI м. – Денисенко С. (Дрозд Н.Л.)

9 клас – I  Зерницький Р.   (Дрозд Н.Л.)

11 клас – І м. –.  Казирід Н (Концаренко О.Г.)

Правознавство

9 кл. – II м. – Різун Р. (Гребенюк Л.М.)

11 клас -   III  – Дейнека В (Мокра Л.В.)

Математика

8 клас – І м. – Денисенко С.     (Пекут Т.П.)

9 клас – ІІ м. – Бровко В.   (Жук Н.Г.)       

Фізика

8 клас – І м. – Денисенко С.     (Мирченко О.О.)

Інформатика

11 клас – І м. – Гресь Р.           (Носко Ю.А.)

Трудове навчання

8 клас – ІІ м. – Телятник В.               (Омельченко Т.М.)

8 клас – III м. – Федоровський М. (Гамаль С.М.)

9 клас –  I м. – Косиця В.                 ( Гамаль С.М.)

10 клас –I м. – Середа Д.               (Гамаль С.М.)

11 клас – І м. – Липка О.                 (Різун Ю.С.)

Українська мова

8 клас – ІІ м. – Бутко К.     (Шапка  Т.М.)

9 клас – ІІІ м. – Бугаєнко О. (Жукова А.В.)

Педагогіка та психологія

9 кл. – II Різун Р. (Ярмоленко О.О.)

Історія

8 кл.- II м. Бутко К. (Жорняк Н.М.)

10 кл – III м.  Шмалюх К.  (Жорняк Н.М.)

Креслення

10 кл – II м. Середа Д.(Гамаль С.М.)

11 кл – III м.Лагода Р. (Гамаль С.М.)

 

 

ВІТАЄМО

Бутко Катю - ученицю 8-А класу  призера обласної олімпіади з біології (3 м.)

Денисенка Сергія - учня 8- А класу  призера обласної олімпіади з математики (2 м.)
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Оцінка сайту
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 249

Контактні дані

м.Кобеляки, вул. Шкільна, 1\28,тел.(05343)3-22-69, E-mail:nvk1@meta.ua

Школа на карті Google